Atalar Group

"Gücü Köklerinde..."

Atalar Şirketler topluluğu'nun temelleri ilk kez Şenol ATA tarafından 1988 yılında İstanbul'da, Emlak ve Otomotiv alanlarındaki faaliyetleriyle atılmıştır. Bu faaliyeti yurt içinde yapılan konut inşaat faaliyetleri takip etmiştir. Otel ve yiyecek-içecek ünitelerini içinde barındıran "Turistik Tesisleri" ve pazarlama alanında hizmet sektörüne giren Atalargroup, gözlük çerçevesi üretimiyle endüstriyel alanda, yurt dışı konut inşaat yapımıyla yine inşaat sektöründe faaliyetlerine hız vermiştir.


Atalar Şirketler Topluluğu ileri teknoloji, dinamik, profesyonel ancak amatör ruhla dünyada ve ülkemizdeki gelişmeleri yakından izleyerek; modern koşulların gereklerini dikkate alan bir çalışma felsefesi benimsemiştir.

350 kişiyi aşkın doğrudan istihdamıyla faaliyet gösteren Atalar Şirketler Topluluğu, turizm ve inşaattan endüstriyel üretime uzanan çeşitli sektörlerde, deneyimleriyle birleşen bilgi birikimini yeni iş alanlarına aktararak büyümeye devam etmektedir. Atalar Şirketler Topluluğu ileri teknoloji, dinamik, profesyonel ancak amatör ruhla dünyada ve ülkemizdeki gelişmeleri yakından izleyerek; modern koşulların gereklerini dikkate alan bir çalışma felsefesi benimsemiştir.


Atalar Şirketler Topluluğu'nun amacı, Türkiye'nin ve dünyanın ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde büyüme çalışmalarına devam ederken, içinde bulunduğu toplumun değerlerinden taviz vermeden, karşılıklı maddi çıkarların korunması yanında, muhataplarıyla manevi huzuru da paylaşmaktır. Topluluk, aynı zamanda kamu düzenine ve kamu yönetimine karşı da sorumluluğunun bilincindedir. Atalar, şirketlerin kurulmaları kadar, varlıklarının sürdürülmesinin de önemli olduğunun bilincindedir. Yatırımların Türkiye'nin geleceği için yapıldığına inanmaktadır ve bu gururu tüm çalışanlarıyla paylaşmaktadır.

Haberin Olsun